Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky HSM 2016

4. 12. 2016

Výsledky halovej sezóny mladeže organizované SFZ.

 

Dňa 2.12.2016 sme sa ako víťaz jesennej časti druhej ligy mali právo zúčastniť sa tohto celoslovenského turnaja, ktorého sa majú právo účastniť výhradne mužstvá 1.ligy.

 

Zúčastnené mužstvá :

AS Trenčín 2.miesto v 1.lige

Horná Nitra 8.miesto

MŠK Púchov 11.miesto

Spartak Myjava 14. posledné miesto

MFK Skalica 1.miesto v 2.lige

 

1.zápas

MŠK Púchov 1:5 g.Samko Kos

V tomto zápase sme zaspali úvod, resp. nezachytili že to nieje druhá liga? Rýchlo sme prehrávali 0:5. Potom sme sa postupne spamätali hru vyrovnali z čoho pramenil len jeden gól. V tomto zápase mal nepríjemný pád Robert ktorý dohrával turnaj s monoklom.

 

2.zápas

Horná Nitra 4:7 g. Luky 2,Timko, Tomáš G.

Znova sme rýchlo prehrávali 0:2, snažili sme sa oproti prvému zápasu viacej, boli sme behavejší. Vždy keď sme sa dotiahli na súpera, Čiky neudržal ľahké dve lopty a súper nám zakaždým utiekol gólovo.

 

3.zápas

Spartak Myjava 6:3 Ferko 2, Samko Križan, Samko Kos, Robert, Tomáš G.

V zápase sme znova prehrávali, ale na prvý gól sme už dokázali zareagovať, a zápas sme za pár minút otočili vo svoj prospech. V tomto zápase sme sa pekne predviedli aj kombinačne aj strelecky.

 

4.zápas

AS Trenčín 0:7

Najväčší favorit turnaja, priviezol to najlepšie, a do nášho zápasu nadeloval dvojciferné výsledky. My sme sa držali úvodných 7.min. vyrovnane 0:0. Potom sa však ukázala väčšia kvalita súpera a zaslúžene vyhrali.

 

Myslím že v konfrontácii prvoligových mužstiev by sme sa nestratili, a keby sme tam hrali určite by sme sa mohli pohybovať niekde v strede tabuľky.

V turnaji napokon vyhrali hráči Trenčína pred Púchovom s ktorým postúpili na celoslovenské semifinále.

 

Naši strelci:

Luky Kumpan, Samko Kos, Ferko Kajánek, Tomáš Gutschnitz po 2 góly

Samko Križan, Robert Koštuřík a Timko Tolla po 1 góle

LG