Choď na obsah Choď na menu
 


RSM Cup 2015 Hodonín 2.miesto - hodnotenie

11. 1. 2015

 

 

MFK Skalica - Hodonín A  2:1 Luky2

 

Turnaj sme začali zápasom v ktorom sme po našom zlom odkope gólmana v 20s. prehrávali 0:1. Chvíľu nato Tomi vysunul Ferka, ale ten z otočky nedal. V 7.min. sme  vyrovnali Lukym, ktorý po Miškovej akcii na 2x prekonal gólmana 1:1. V 12.min. zachytil Marek N. loptu nezištne vysunul Ferka, ale ani teraz z otočky nedal. V 13.min. sa do streleckej listiny zapísal znova Luky, ktorý dorazil akciu ktorú vymysleli Ferko s Denisom 2:1. V 15.min. si do uličky z bočnej strany nabehol Tomi, ale jeho prízemnú strelu brankár chytil a tak sme zápas vyhrali 2:1. 

 

MFK Skalica - FC Slovácko 0:4

 

V 10sec. bol sám pred brankárom súpera Luky, ale strieľal vedľa brány. Potom sme 2x hasili už pred našou prázdnou bránou keď Denis odkopával do bezpečia. V 6.min. strelu chytá Čiky. V 8.min. strieľal z úhla Tomáš načo súper rýchlo rozohral a z rýchleho protiútoku nám dal gól na.0:1, typicky nedáš-dostaneš. V 9.min. si Ferko vypýtal faul, aby po vzájomnej kombinácii Luky znova nedal gól. Potom už prišli chvíle súpera a v 12,15, a 16. min. rozhodli zápas.

 

MFK Skalica - Sparta Brno 4:2 Denis2, Miško, Ferko

 

V prvých 6-7.min. sme mohli vyhrávať 3 aj 4:0. Bolo ale len 1:0 po Denisovej dorážke Samkovej strely. Potom sme v 7.min. zle rozohrali a bolo 1:1. V 8.min. po Tomiho chybe hasil na bránkovej čiare Denis. V 10.min. sme znova vyhrávali keď Tom hodil aut na Lukyho ten dával na Miška a ten už vedel čo s loptou. 2:1. V 13.min. súper znova vyrovnal, ale len na minútu keď pálil Ferko a loptu si aj dorazil.3:2. V poslednej minúte upokojil na 4:2 Denis keď loptu do brány zasunul skoro aj s brankárom ktorý dlho váhal z rozohrávkou. 4:2.

 

MFK Skalica - Hodonín B 4:3 Luky2, Miško, Samko

 

V 2.min. sme prehrávali 0:1. Potom sme v 4. a 5.min vývoj zápasu otočili vo svoj prospech. Najskôr Luky strelou k tyčke a potom znova Luky ktorého vysunul Marek K. a Luky išiel sám aj cez brankára až do prázdnej brány 2:1. Lenže už o 2.min. Čiky laxne prihrával do strany na Tomáša, útočník natiahol svoju nohu a bolo 2:2. V 13.min. Luky potiahol po strane, naservíroval čistú loptu pred prázdnu bránku Miškovi a tomu stačilo nastaviť len nohu 3:2. V 15.min. z rýchleho protiútoku znova dostávame gól na 3:3. Ale to nebolo všetko. Asi 40sec. pred koncom si na Ferkov aut nabehol Samko a volejom krásne trafil 4:3.

 

MFK Skalica - FK Rača 2:3 Luky2

 

Zápas sme zrejme prehrali už v kabíne, keď sme súpera ktorý dovtedy nielenže nezískal ani bod, ba čo viac nedal ani jediný gól podcenili. V 30s. Luky tak klučkoval až to pripadalo že nevie ktorou nohou vystreliť. V 3.min. Ferko potiahol útok prihral Lukymu ktorý si prvou strelou narazil o tyč a následne dorazil do brány 1:0. Potom sme prestriedali, aby sme hneď z protiútoku dostali na 1:1. V 5.min. sme urobili obrovské chyby a dostali 2 veľmi rýchle góly z čoho sa súper nesmierne tešil a ožili aj ich rodičia na tribúne 1:3. V 8.min. sa osmelil Miško ale jeho strela mierila nad bránu. Potom tréneri prestriedali  a do šancí sa dostávali najskôr Luky, ktorému nabíjal Tomáš, potom si títo dvaja úlohy 2x vymenili a najskôr strieľal do náruče gólmana Tomi a po ňom zmieňovaný Luky. Z tohto nášho tlaku pramenila ruka gólmana súpera mimo bránkoviska  po ktorom nasledoval priamy kop s ktorým si Luky poradil a znížil 2.min. pred koncom na rozdiel gólu 2:3. V 16.min. Luky sám pred gólmanom nedal z čoho bol roh a po ňom ešte hlavička Tomáša mimo brány. A tak sme duel ktorý chlapci chceli vyhrať rozdielom piatich gólov prehrali.

 

MFK Skalica - Svratka Brno 6:0 Denis2, Miško 2, Tomáš, Ferko

 

Do tohto zápasu sme nastúpili od začiatku bez nášho kapitána ktorého trápili triesla. 3.min. Čiky neudržal loptu ktorú spred brány vykopol Tomáš. V 5.min. prešiel celým ihriskom Samko, ale jeho strela už nemala presnosť. V 6.min. skúšal štastie Tomáš ale jeho strela bola zrazená na roh. Po rohu sa nepresadil Ferko ktorý z bránkoviska poslal loptu mimo brány. v 9.min. Tomi v skrumáži hráčov veľa nerozmýšlal a napálil to rovno do brány 1:0. Potom sme sa ukľudnili a pekne kombinovali až do konca. V 11.min. vhodil Denis konečne aut na nohu a Miškovi stačilo loptu len usmerniť do brány.2:0. Už o minútu neskôr potiahol loptu Tomi, prihral ju Miškovi a tomu ju odkopol súper tak že skončila v ich bráne. 3:0. O 2.min. čiže v 15.min. prišiel na ihrisko už aj kapitán ktorý to skúsil a hneď uličkou z obrany vysunul Denisa a ten peknou strelou po zemi zvýšil na 4:0. V ďalšej minúte roh Denisa na Lukyho ten našiel Ferka a bolo 5:0. A znova po minúte gól keď spoluprácu Samka s Denisom zakončil na 6:0 druhý menovaný.

 

 

Poradie:

 

1.FC Slovácko 

2.MFK Skalica

3.FC Sparta Brno

4.RSM Hodonín B

5.RSM Hodonín A

6.Svratka Brno

7.FK Rača

 

Na tomto turnaji sme získali ešte jednu cenu a to cenu za najlepšieho gólmana turnaja, ktorú získal náš Jakub Hazlinger k čomu mu samozrejme srdečne gratulujeme.yes

 

LG

 

  

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.