Choď na obsah Choď na menu

Pure Water Cup - 3.mietso

22. 12. 2014

Dňa 20.12.2014 sme sa zúčastnili posledného turnaja v tomto kalendárnom roku. Po poslednom našom slabučkom vystúpení na turnaji v Rousínove, sme si napravili chuť a turnaj zakončili pekným 3. miestom. Na turnaj sme cestovali s jedným gólmanom a 8. hráčmi do poľa. Chalani tentokrát predvádzali výbornú kombinačnú hru podporenú skvelým gólmanom. V skvelej fazóne sa tentokrát ukázali dvaja hráči ktorý sa doteraz tak často nepresadzovali.( Zafi a Daro).

MFK Skalica - FC Slovan Galanta 4:2 Daro 2, Zafi, Robert

Rýchlo sme vyhrávali 2:0, už po 3.minútach zásluhou Dara a Roberta. Potom súper znížil na rozdiel góla, avšak Luky zvýšil na rozdiel dvoch, aby súper znova zdramatizoval na 3:2. V 13.min. to rozhodol Zafi na konečných 4:2.

MFK Skalica - Fc Spartak Trnava 1:1  Tomi

Zápas, ktorý som kvôli známym okolnostiam nestihol od začiatku a nevidel som ani gól môjho syna. Až posledných 5.min. a gól 45.sekúnd pred koncom na vyrovnávajúcich 1:1. Remíza v konečnom zúčtovaní mrzí.

MFK Skalica - ŠK Senec 5:0 Zafi 2, Daro, Robo, Števo

Plne v našej réžii, chalani si pekne zakombinovali, zastrieľali v zápase sa tešil aj náš najmladší člen kádra čo sa týka futbalovej praxe, ktorému naservíroval pekne loptu Luky, a Števo už vedel kam si nabehnúť. V predposlednej minúte zasa zachránil čisté konto Čikymu Tomáš ktorý vykopol gól už z bránkovej čiary.

MFK Skalica - FC Šamorín 5:2 Daro 2, Luky, Martin, Samko

V 1.minúte sme mohli prehrávať, ale Čiky bravúrne chytil vo vzduchu loptu smerujúcu snáď do vinkľa. Potom sme súpera doslova rozobrali a v 8.min. sme viedli 4:0. Síce sme potom trocha poľavili ale na našom víťazstve to už nič nezmenilo.

MFK Skalica - SDM Domino Bratislava 1:3 Luky

Zápas po 5.zápasovej prestávke nám neprospel. Na súpera sme si verili, mali sme viac z hry aj loptu viac na kopačkách, ale góly dával súper. Hoci sme za stavu 0:2 premenili Lukym priamy kop, vyrovnať sme už nestihli, ba čo viac ešte sme inkasovali. V zápase mali sľubné strely Tomi, Martin a aj Zafi ale ani jedna sa neujala, a tak sme prehrali, čo znamenalo že turnaj už nevyhráme.

MFK Skalica - FK Pohronie 5:2 Zafi 3, Daro, Luky

V tomto zápase exceloval strelecky Zafi, ktorý dosiahol azda svoj prvý hetrik, čo by ho malo niečo stáť smiley. Pred týmto zápasom bolo jasné že skončíme tretí, ale aj tak sme nič nepodcenili a zápas vyhrali.

Chalani mali po tomto zápase ohromnú radosť, lebo konečne dosiahli ako sa hovorí na bedňu. Škoda zápasu s Dominom, aj s Trnavou gól chvíľu pred koncom, inak sme mali turnaj vyhrať.

Na tomto turnaji sme si odniesli ešte jednu cenu, Jakub Hazlinger bol vyhlásený ako najlepší brankár turnaja k čomu mu samozrejme srdečne gratuľujeme. yes

Ďalším pozitívom je že sa strelecky slušne presadili Dárius Kutlák a Lukáš Zafčík ktorý dali zhodne po 6.gólov.