Choď na obsah Choď na menu
 


Návrat k Gladbecku - 4.miesto

21. 6. 2015

 

 

5. - 7. júna 2015 sme sa na základe družobnej spolupráce zúčastnili medzinárodného turnaja BÜRGERMEISTER-CUP 2015 v Nemeckom Gladbecku. Turnaja sa zúčastnili mužstvá z troch krajín a to domáce Nemecko, Francúzsko a Slovensko.

Naši chlapci vytvorili dve mužstvá v kategórii 2005/2006 a tri v kategórii 2003/2004. Napriek tomu, že bolo veľmi teplo a chlapcov bolo v mužstvách málo a nemohli sa striedať, všetci podali krásny výkon.

Chlapci z U11 bojovali, aby obhájili minuloročné prvenstvo a ako jediní zo Skalice postúpili do semifinále. Tam sa však stretli s o rok staršími chlapcami a výšková a herná prevaha súperov sa prejavila.

 

Skalica B:

V našom druhom mužstve boli: Dárius Kutlák, Lukáš Zafčík, Marek Nemec, Marek Krakovský, Martin Horinka, Štefan Kos. V skupine odohrali tri zápasy, pričom v dvoch so súperom držali krok a hrali pomerne vyrovnane, no v treťom na súpera nestačili a vysoko prehrali.

Výsledky:

Skalica B - BV Rentfort I. - 0:3

Skalica B - Marcq-en-Baroeul I. - 0:3

Skalica B - SpVgg Erkenschwick I. - 1:16 (Maťo)

Skalica A:

V našom prvom mužstve boli: Tomáš Gutschnitz, Lukáš Kumpan, Samuel Kos, Ferko Kajánek, Michal Horváth, Matúš Zimka.

Hneď na začiatku turnaja sa zranil Matúš, čo znamenalo, že do zápasov nemohol nastúpiť a chlapci mali na striedanie len jedného hráča.

Výsledky:

Skalica A - BV Rentfort II. - 4:1 (Luky 3, Miško)

Skalica A - Kreisauswahl Gersenkirchen - 4:3 (Luky 2, Ferko)

Skalica A - SpVgg Erkenschwick II. - 2:4 (Luky, Tom)

Skalica A - BV Rentfort I - 10:2 (Luky 7, Ferko 2, Miško)

Skalica A - (neviem meno súpera) 1:5 (Luky) Semifinále

Skalica A - (neviem meno súpera) 1:3 (Luky) o tretie miesto

 

Skalica A v zastúpení Lukáš Kumpán, Tomáš Gutschnitz, Samuel Kos, František Kajánek, Michal Horváth a Matúš Zimka získali pekné štvrté miesto.

Tento rok boli naši chlapci veľmi úspešní v súťažiach jednotlivcov. V špeciálnej kategórii Parkur obsadili všetky prvé štyri miesta. Štvrtý skončil Dominik Caltík, tretí Lukáš Zafčík, druhý Tomáš Gutschnitz a prvý Michal Horváth.

 

 

TKwink

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.