Choď na obsah Choď na menu
 


Junior Orava Cup 2016 - 6.miesto

23. 2. 2016

 

Zápasy v skupine:

 

MFK Skalica - Baník Ostrava 1:6 g.Kiko

 

Už v 5.min. sme prehrávali 0:3. Tréner chalanov nabádal že súper na nás vybehne a bude rýchly čo sa aj potvrdilo. Od veľkého debakla nás zachránila postupne zlepšená hra smerom aj dopredu, keď sme v druhej polke zápasu súpera lepšie napádali v jeho rozohrávke čo mu robilo problémy.

 

MFK Skalica - Dolný Kubín 1:3 g.Dominik

 

Na súpera sme si trúfali. Znova sme ale mali zlý začiatok kedy sme prehrávali rýchlo 0:2. Potom sme síce znížili Dominikom ale súper si výhru poistil tretím gólom. V zápase mal veľa šancí Dominik ale stále sa zastreloval a pálil slepými. Za zápas mal asi 10 šancí na strelenie gólu.

 

MFK Skalica - FAMT Prešov 3:4 g.Tomáš G. 2, David 

 

Znova zlý začiatok, a hneď na úvode nedáš dostaneš 0:1 a za krátko 0:2. Potom sme zásluhou Tomáša a Davida vyrovnali aby súper išiel znova do vedenie a aby znova Tomáš vyrovnal. Zápas rozhodli rozhodci kedy nám vylúčili hráča na 2min. za zlé striedanie, čo však nebolo v pravidlách a tak súper pár sekund pred koncom rozhodol vo svoj prospech. V zápase už výsledkovo nešlo o nič dôležité, pretože po dvoch prehrách sme hrali o celkové 5-8.miesto.

 

O 5-8.miesto:

MFK Skalica - Juventus Žilina 4:1 Luky 3, Kiko

 

Hrali sme ako 4 mužstvo jednej skupiny proti tretiemu z druhej skupiny. Začali sme dobre keď Luky zachytil chybu gólmana a ujali sme sa vedenia 1:0. Súper potom síce vyrovnal na 1:1. Ale pred koncom zápasu prišiel náš uragána a za cca 5.min. sme dali 3 góly čím sme rozhodli že budeme hrať o 5-6. miesto.

 

O 5-6.miesto:

 

MFK Skalica - Kysucké nové Mesto 0:1

 

Zápas o jednej chybe ktorú sme urobili my, a zápas aj cez obrovskú snahu vyrovnať sa nám už nepodarilo.  Celkovo sme teda s bilanciou 1 výhra a 4 prehry skončili na 6.mieste.

Turnaj môžeme hodnotiť pozitívne, od prvého zápasu sme sa postupne zlepšovali, hra mala svoju úroveň. Kedže po novom roku trénujeme a hráme hlavne vonku, sme turnaj odohrali až na prvý zápas výborne.

 

Zostava:

Hazlinger,Gutschnitz,Koštuřík,Kumpan,Caltík,Kos,Matula,Gajdúšek,Lašák,

Kajánek.

 

Naši strelci:

Kumpan 3

Gutschnitz 2

Lašák 2

Gajdúšek 1

Caltík 1

 

LG