Choď na obsah Choď na menu
 


Dektrade Cup 2015 - 2.miesto

9. 2. 2015

 

Dektrade CUP 2015 - 2.miesto

 

1.zápas

MFK Skalica - SK Líšeň Brno 3:3 Daro, Samko, Luky

 

Do 3.min. sme sa rozohrávali kedy musel Čiky 2x zasahovať. Potom skúšal svojou ľavačkou šťastie Tomi, no až 4.min. nám priniesla šťastie keď Luky prudkou prihrávkou našiel pred odkrytou bránou Dara a tomu stačilo už len nastaviť nohu 1:0. V 7.min. sme ale inkasovali čomu predchádzal Ferkov faul.1:1. Už o dve minúty rýchlo rozohral Čiky na Lukáša ten posunul Tomimu ktorý to ešte posunul na Samka a znova sme viedli 2:1. Za necelú minútu sme viedli rozdielom dvoch gólov keď Tomi hodil aut ako sa patrí Lukymu na nohu a ten skóroval na 3:1. Škoda že naše vedenie o 2 góly vydržalo iba necelú minútu. Súper vhadzoval aut na svojho útočníka, ktorý prehlavičkoval našich menších obrancov a znížil na 3:2. A minútu pred koncom dokonca súper aj vyrovnal. Čo sa v konečnom výsledku turnaja aj odzrkadlilo v tabuľke.

 

2.zápas

MFK Skalica - Svratka Brno 8:2 Luky 3, Tomi 2, Samko 2, Ferko

 

Zápas jasne v našej réžii čo dokumentuje aj výsledok. Zápas sme rozhodli už vlastne po 2.minútach, keď v 1.min. Samko vystihol rozohrávku súpera a sám zakončil 1:0. V tej istej minúte rozobrali súpera Luky s Darom a prvý menovaný zvýšil na 2:0, v 2.min. zasa Tomi s Lukym a ten dal svoj druhý gól v zápase 3:0. V 4.min. sme zle rozohrávali načo súper dobre zareagoval a znížil na 3:1. Lenže v 6.min. prišli chvíle Toma s Lukym, keď najskôr Luky vysunul Toma ten si loptu cez obrancu zasekol na svoju ľavú a zvýšil na 4:1, aby si úlohu v tej istej minúte vymenili a Tomi zasa z autu našiel Lukyho hlavu a bolo 5:1. V 9.min. sa presadili aj chlapci z druhej štvorky a to Ferko ktorý zvyšoval po Zafiho prihrávke už na 6:1. V 10.min. znova naša zlá rozohrávka a súper ju znova potrestal 6:2. V 13.min. im to ale oplatil Tomi ktorý im tiež zachytil rozohrávku a dal už na 7:2. A skóre zápasu uzavrel Samko po Lukyho prihrávke 8:2. 

 

3.zápas

MFK Skalica - TJ Tatran Kohoutovice (Brno) 2:0 Luky, Samko

 

V tomto zápase sme veľa súperovi nedovolili a sami sme mohli nastrielať viac gólov. Už v 30sec. sme mali šancu z rohu, v 2.min. strieľal pravačkou vedľa brány Tomi. V 5.min. netrafil loptu Luky ktorá tak išla vedľa brány. No v 6.min. to napravil a po spolupráci s Darom sme viedli 1:0. Potom sme mali ešte dve strely a to Tomi ktorý strieľal nad  a tak isto neuspel ani Robo. V 11.min. si Samko ukazoval pri rohu Lukáša kam chce loptu a tam mu ju aj Luky poslal, no a už pre Samka to bola maličkosť, iba nastaviť nohu. 2:0. V 14.min. ojedinele pohrozil súper rýchlym rohom ale nás v bránke podržal Čiky a chytil čistý gól.

 

4.zápas

MFK Skalica - TJ Vysoké Mýto 1:0 Daro

 

Neznámy súper ale dobre organizovaný behavý, ktorý robil našim problémy. V 4.min. zaváhal Robert a súper nastrelil tyčku našej brány. V 7.min. zahral blízko pokutového územia rukou Tomi z čoho pramenil priamy kop, ktorý na naše šťastie skončil na brvne Čikyho brány. V 10.min. sme vyslali azda našu prvú strelu na súperovú bránu Ferkom. V 11.min. doslova vybojoval loptu Tomáš na Dáriusa a ten prakticky rozhodol zápas.1:0. V poslednej minúte mal súper ešte roh kedy Čiky podskočil loptu, útočník súpera síce nastavil len nohu, ale lopta nešla do prázdnej brány ale tesne vedľa. A tak zápas skončil najtesnejším výsledkom 1:0.

 

5.zápas

MFK Skalica - TJ Sokol Bystré 6:1 Daro 2, Zafi 2, Luky, Tom

 

Ďalší neznámy súper, ktorý dovtedy všetko prehral. My sme začali zápas s druhou štvoricou, ktorá si hneď v 40sec. vytvorila šancu Zafim. Potom tak ako v predchádzajúcom zápase nás zachraňovali tyčka a aj brvno. V 3.min. už ale prvá štvorka na ploche dala prvý gól keď Tomi vysunul hlavičkou Lukyho a ten sa už nemýlil 1:0. V 6.min. si z rohu od Dara vypýtal loptu Tom a peknou strelou pod brvno zvýšil na 2:0. V 6. a 8.min. prišli chvíle druhej štvorky a menovite Zafiho ktorý 2x skóroval, prvýkrát po Robovej prihrávke a druhý krát po Ferkovej 4:0. V 10.min. kopal súper pr.kop s ktorým si ale Čiky perfektne poradil. V 11.min. sme zahrali akciu cez celé ihrisko na jeden dotyk, podobne ako to trénujú na tri prihrávky, po osi LUKY-TOM-SAMKO-DARO  a posledný menovaný už len zakončil 5:0. No a v 12.min. si dal súper vlastný gól a keďže posledný predtým sa lopty dotkol Daro, bol vlastne pripísaný jemu. 6:0. No a v 14.min. pokazili čisté konto Čikymu súperi ktorý vlastne už len skorigovali na 6:1.

 

6.zápas

MFK Skalica - TJ Radiměř 1:1 Robert

 

Znova neznámy súper, malá dedinka pri Svitavách a neskorší ako sa ukázalo aj nečakaný víťaz turnaja. V 2.min. vhadzoval aut Tom rovno Samkovi ktorý však strelou trafil len do gólman. V 4.min. sme mali štastie keď Čiky rozohrávku poslal súperovi na nohu ale ten našťastie chybu nepotrestal. V 8.min. skúšal šťastie strelou Tomáš, ale gólman ju vytlačil na roh. Potom sme ale už v 10.min. pykali a súper vyhrával 0:1. Naša prvá lajna sa nevedela presadiť, a tak to do svojich rúk zobrala druhá a keďže to boli práve oni kto dostali ten jediný gól, tak to aj napravili, keď si Robert vypýtal od Ferka prihrávku dozadu a strelou z diaľky sa nemýlil a vyrovnal na konečných 1:1.

 

7.zápas

MFK Skalica - TJ Svitavy 1:1 Tomáš

 

Pred týmto zápasom sme boli na čele tabuľky, pričom ak by sme v predchádzajúcom zápase porazili Radiměř mohli sme už predčasne oslavovať. Tento zápas sa niesol asi v najlepšej atmosfére, pretože aj Svitavy ešte mohli pomýšlať na celkové prvenstvo. My sme už od 30.sec. viedli 1:0 o čo sa postarali Luky s Tomom. Keď Luky vhodil aut na Tomáša a ten svojou slabšou pravou krížnou strelou zavesil. Lenže potom mal šancu aj súper, Tomi musel hasiť faulom, ale pr.kop súpera skončil nad Čikyho bránou. V 5.min. už ale súper vyrovnal 1:1. V 7.min. Martin vyviedol loptu po ľavej strane a naservíroval ju úplne voľnému Darovi, lenže ten si tak dlho chystal strelu až mu tam obranca vložil nohu. V 8.min. nás súper nepotrestal kedy sa ocitol sám pred Čikym. Od tej minúty už bola na hracej ploche už len naša prvá lajna, súpera zatlačili hlboko na ich polovici, vystriedal len Daro za ktorého zaskočil Ferko. No aj cez náš súvislí tlak sme už nedokázali dať gól a tak sme v druhom zápase po sebe len remizovali 1:1, čo nás stálo prvé miesto, ktoré chlapci včera silno chceli vybojovať pre nášho trénera, ktorý sa s nami po jarnej časti rozlúči. Dúfajme že sa im to ešte v zbytku sezóny podarí.

 

 

Poradie turnaja:

1.TJ Radiměř

2.MFK Skalica

3.TJ Svitavy

4.TJ Vysoké Mýto

5.SK Líšeň Brno

6.TJ Tatran Kohoutovice

7.FC Svratka Brno

8.TJ Sokol Bystré

 

Ešte sme si odniesli jednu individuálnu cenu, a to za najlepšieho hráča turnaj ktorým sa stal náš kapitán LUKY KUMPAN k čomu mu samozrejme srdečne gratulujeme!!!

 

Zostava:

Hazlinger

1.štvorka: Kumpan, Gutschnitz, Kos, Kutlák

2.štvorka: Kajánek, Zafčík, Koštuřík, Horinka

Len jedna zaujímavosť: prvá štvorka dostala len jeden gól z 8.obdržaných na turnaji a sami dali 17 z 22 gólov.

 

Na záver chcem poďakovať všetkým naším sponzorom, bez ktorých by sme sa takýchto turnajov ťažko účastnili a sú to :

rodiny:

Kumpanováyes

Kajánkováyes

Kosováyes

Gutschnitzováyes

Hazlingerová yes

a samozrejme pán tréner M.K.yes

 

LGsmiley

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.