Choď na obsah Choď na menu
 


OFC Gabčíkovo - MFK Skalica 3:10 (0:6)

28. 9. 2015

 

OFC Gabčíkovo - MFK Skalica 3:10 g.Denis 3, Kiko 3, David 2,Samko, Maťo M.

 

V sobotu 26.9. sme cestovali k ďalšiemu ligovému zápasu do Gabčíkova. Domáci sa dovtedy nachádzali na poslednom mieste tabuľky, preto sa dala očakávať naša prevaha.

V 1.polčase sme začali dobre, v prvých minútach síce viazla kombinácia, ale postupne sa to zlepšovalo. V 6.min. sme išli do vedenia zásluhou Davida, v 14.min. pridal 2.gól Kiko. V 16.min. vybojoval penaltu Dominik. Po porade Tomáša G. s Lukym si druhý menovaný postavil loptu, ale svoj pokus nezvládol a loptu kopol priamo do gólmana. Ešteže máme špecialistu na dorážanie po penaltách a Samko zvýšil na 3:0. Do polčasu sme ešte pridali 3 góly zásluhou Kika a  dvoch gólov Denisa .

2.Polčas sme začali asi profesorsky, pretože sme dostali rýchlo dva góly. Našťastie potom sa chalani trocha prebrali aj keď to nebolo to pravé. V obrane sme začali trocha zmätkovať čoho dôkazom sú 3 zbytočné góly. My sme síce dali 4 góly v tomto polčase, ale po tom ako sme hrali 1.polčas sme si výsledok sami pokazili. Treba hrať zodpovedne vzadu celých 60.min. Góly v druhom polčase pridali Maťo M,Kiko, Denis, a David.

 

Zostava: Hazlinger-  

Gutschnitz (kapitán),Kos,Kajánek,Kumpan,Caltík,Gajdúšek,Urbánek,Horváth,

,Koštuřík,Matula,Lašák,Zimka.

 

LG

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.