Choď na obsah Choď na menu
 


Nové Zámky - MFK Skalica 2:4

16. 5. 2016

 

Nové Zámky - MFK Skalica 2:4 (0:2) g. David 3, Samko

 

Zápas sme začali nabudený a už od úvodu sme domácich zasypali množstvom strieľ. Prvé strely od Denisa, Davida neboli presné, až Lukyho ľavačka išla na bránu. Za svoju úvodnú snahu sme si zaslúžili úvodný gól, kedy Samko dorazil Davidovu vyrazenú strelu. Potom sme sa stále snažili, strieľali sme neustále Davidom, Lukym, Tomášom G. Za túto snahu sme išli do dvojgólového vedenia zásluhou Davida. Súper hrozil ojedinele hlavne nakopávané lopty na svojho kapitána. My sme sa neustále snažili o strelbu aj zo stredných vzdialeností ako sa chalani nabádajú na tréningoch a to obrancami Robertom a Tomášom G. Najväčšiu šancu domácich mal ich kapitán až v úplnom závere zápasu avšak ani z tejto gólovky netrafil bránu a tak si Čiky v prvom polčase udražal čisté konto.

Do druhého polčasu nastúpil do brány Miňo. V úvode išiel sám na gólmana domácich David ale trafil len jeho telo. Po ňom skúšal štastie strelou s pred brány Samko. V 39.min. naletel na klučku Dominik a domáci znížili strelou popri Miňovi k tyčke na 1:2. My sme ale rýchlo odpovedali už o 5min. po peknej akcii Denisa s Robertom na Davida a ten navýšil náskok na 1:3. David bol pri chuti a už o 3.min. dorazil Robertovu strelu na 1:4. Domáci už len skorigovali 3.min. pred koncom na 2:4. Zápas nedochytal Miňo ktorému v závere stúpil v osobnom strete na nohu domáci útočník.

 

Napriek tomu že na zápas sme cestovali len s dvomi náhradníkmi a domáci striedali celé sedmičky, sme zápas odohrali v dobrom tempe. Chalani pekne kombinovali, nezbavovali sa lôpt a dali pekné góly.

 

Tým že ČFK Nitra len remizovala, nasledujúci zápas s nimi doma budeme bojovať o 2.miesto. Dúfajme že zdravotne sa dajú dohromady Ferko, Tomáš Z. a  príde aj Miško. Kiko a Maťo sú zrejme až do konca sezóny mimo hry.

 

Zostava: Hazlinger, Žúrek,- Gutschnitz "C" , Kumpan, Caltík, Koštuřík, Gajdúšek, Urbánek, Kos, Zimka, Mikula

 

LG

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.