Choď na obsah Choď na menu

MŠK Považská Bystrica - MFK Skalica 3:5

30. 5. 2016

MŠK Považská Bystrica - MFK Skalica 3:5 ( 2:2) g.David 2, Luky, Denis, Samko

Zápas sme začali my úvodnou snahou. Potom ale prišla ľadová sprcha v 3.min. kedy domáci z prvej šance dali vedúci gól. Ten nás na dlhší čas ubrzdil. Mali sme snahu ale boli sme bezzubí smerom dopredu. V tomto čase sme si vyrobili penaltu faulom v našej šestnástke. Miňo však svoj faul napravil a chytil ju. Treba povedať že tomu predchádzala chyba, kedy sme nedokázali odkopnúť loptu do bezpečia. Náš vlažný výkon pokračoval ďalej a v 27.min. nám dali domáci druhý gól, čím sa schyľovalo k prekvapeniu. Naši tomu možno aj podcenením prispeli. Chvalabohu hneď o 2 minúty  nám vyšla akcia s Davidom a Ferkom, ktorý našiel ešte v krajšej pozícii Denisa a chalani znížili. Nabudený týmto gólom sme hneď po rozohraní domácich získali loptu a David rýchlo z otočky vyrovnal, čím skončil aj polčas.

Do druhého sme chalanov vyburcovali, čoho výsledkom bol v 34.min. gól Lukyho po svojom typickom štrikovaní. Ďalej sme do súpera búšili, pekne kombinovali ale gól prišiel až v 48.min. kedy pekne zafungovala ľavá strana a spolupráca Tomiho so Samkom. Tomi potiahol loptu zľava vysunul Samka a ten sám gólovo zavesil. 2:4. Potom sa druhýkrát presadil ešte David v 56.min. Už o minútu domáci znížili strelou, ktorá však určite bola chytatelná Čiky sa jej len zľahka dotkol. Nič to však už na našom víťazstve nezmenilo.

Zostava: Žúrek, Hazlinger- Gutschnitz "C", Kumpan, Koštuřík, Kos, Gajdúšek, Urbánek, Caltík, Mikula, Kajánek, Horváth, Zimka.