Choď na obsah Choď na menu
 


Močenok - MFK Skalica 4:1

3. 6. 2015

Močenok - MFK Skalica 4:1

V piatok 29.5. sme cestovali na odvetný ligový zápas do Močenku. Hralo sa systémom 7+1. Na rozdiel od predchádzajúceho zápasu z jesennej časti, mal súper hráčov viac aj na striedanie a riadne urastených. Polovica chlapcov bola vyššia od našich viac než o hlavu. Asi by sme mali zistiť, akú stravu im dávajú, aby aj našli trocha podrástli :)

Prvý polčas chytal v našej bráne Denis. Začalo sa peknými akciami na obidvoch stranách. Súper mal výborného brankára, ktorý krásny kop Lukyho vyrazil, Močenok nepremenil rohový kop. V 7. minúte Skalica otvorila skóre, keď vystrelenú loptu do brány hlavou umiestnil Matúš. Celý prvý polčas naši chlapci tlačili, no brankára už neprekonali. V 15. minúte po zaváhaní našej obrany súper vyrovnal na 1:1.

V druhom polčase sa do brány postavil Miško. Striedali sa šance na jednej aj druhej strane, Ferko strelil tesne vedľa brány, strely Lukyho, Toma a Deniho brankár chytil. Podľa porekadla "Nedáš - dostaneš" súper v 9. minúte zvýšil na 2:1. Naši chlapci pokračovali v streľbách vedľa brány, nad bránu a do brankára. V 20. minúte súper zvýšil na 3:1 a v poslednej minúte uzavrel skóre na konečných 4:1.

Hoci naši chlapci prehrali rozdielom 3 gólov, snažili sa hrať pekný futbal. Rozohrávali od brány, tvorili hru.

Súper mal výborného brankára, ktorý každú loptu prekopol až pred našu bránu a tam na ňu čakali vysokí útočníci. Takýmto spôsobom nás porazili.

 

TKcrying

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.