Choď na obsah Choď na menu
 


MFK Topvar Topoľčany - MFK Skalica 1:2 (0:0)

5. 6. 2016

MFK Topvar Topoľčany - MFK Skalica 1:2 (0:0)  David, Luky

 

Zápas plne v našej réžii. Pekne sme kombinovali, v prvom polčase sa súper zmohol azda na 2-3 polo strely. Pretože ani my sme nedali góly polčas skončil 0:0. Pravda je že súperovi sme trocha k tomu pomohli našou malou agresivitou v zakončení a taktiež tým že ich podržal gólman.

Prekliatie zlomil až David v 40.min.po peknej spolupráci s Ferkom.  No a keď pridal v 50.min. svojou nekompromisnou strelou do vinkľa Luky druhý gól, trocha nás ukludnili. Domácim sme v celom zápase veľa nedovolili až 2.min. pred koncom sme boli málo agresívny v malom vápne a súperovi sme povolili znížiť. Zápas sme už ale nepustili.

 

V poslednom predohrávanom zápase so Šamorínom ak vyhráme skončíme na peknom 3.mieste. Musím ale pripomenúť že takmer celú jarnú časť sme odohrali s chalanmi ročníka 2004, okrem dvoch stabilných, pričom až traja nám pre rôzne zranenia dosť chýbali. To je ale pozitívum do ďalšej sezóny.

 

Nakoľko do Gladbecku necestujem želám tam trénerovi aj asistentovi a najmä chalanom Veľa šťastia aby priniesli dobrý výsledok.

LG

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.