Choď na obsah Choď na menu
 


MFK Skalica - Zlaté Moravce 1:3(0:0)

14. 5. 2015

MFK Skalica - VION Zlaté Moravce 1:3 (0:0), Luky

 

Sumár zápasu:

V 1.polčase sme mali jasnú prevahu, hralo sa prevažne na súperovej polovici ihriska. Naši obránci pekne zberali lopty a hosťom nič nedovolili. Už v 3´ Tomi dal na Lukyho ale tomu strelu oblúčikom gólman vyrazil na roh. V 7´ mal súper priamy kop  takmer z polky ihriska, strelu však náš gólman vyrazil na roh. V 9´ si zakombinovali Tom s Lukym až sa Tomi takmer dostal do gólovky. V 11´ sa štrikoval Luky pričom ho zozadu za dres ťahal súper, ale z pr.kopu sme nič nevyťažili pretože sme rozohrali nakrátko. V 14´ sa pekne otočkou uvoľnil Denis, loptu posunul na Lukyho ten ešte Zafimu ale jeho strela bola zrazená na roh. V 17´ rozohral pr.kop Tomi na Matúša ktorý sa obtočil okolo súpera až do čistej šance, ale jeho strela bola mierená len gólmana a následne nedokázal doraziť Daro keď trafil hráča súpera. V 19´ mal jedinú strelu z blízka aj súper, bola ale taká propagačná. V 20´ hasil prečíslenie súpera Robert a v 25´ skúšal prízemnou strelou Denis.

 

V 2.polčase sme mali hneď po pár sekundách šancu my, keď Matúš posunul na Lukyho ale toho vychytal gólman. Potom však prišiel trest. Náš zaskakujúci gólman strelu súpera nechytal do náručia, ale ju vyrazil pred seba a súper po trme vrme strelou od tyčky otvoril skóre zápasu.0:1. Potom bola znova hra na  súperovej strane až do 9´ keď znova pohrozil súper strelou do tyče, a v 10´ Miško prvú strelu znova vyrazil pred seba a druhú následnú už ale chytil do náručia. Tu sme mali také hluché miesto z našej strany čo využil súper v 13´ na navýšenie svojho náskoku na 0:2. V 18´ neuspel Robert svojím priamym kopom a tak v 19´ Miško neudržal loptu a súper doklepol do brány 0:3. To už bol koniec naším nádejám s tak kvalitným súperom. Chalani sa ale nevzdali a chceli dať aspoň čestný gól čo sa im aj podarilo keď sme urobili závar pred súperovým gólmanom až loptu posunul Matúš na Lukyho a ten odklial čaro súperovej brány.

 

V tomto zápase ale aj v tých nasledujúcich nám bude chýbať stabilný gólman,aj keď Miško si svoju úlohu zastal dobre, a takým negatívom je že v tomto zápase sa nedokázali výraznejšie presadiť naši krajný útočníci. 

 

LGsad

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.