Choď na obsah Choď na menu
 


MFK Skalica - Trebatice/Vrbové 7:0 (3:0)

20. 9. 2015

MFK Skalica - Trebatice/Vrbové 7:0 g.Denis2, Tomáš Z.2, Samko, Robert, Maťo M.

V 7.kole sme privítali mužstvo  Trebatíc v Skalici na hlavnom ihrisku. Zo začiatku zápasu sme nehrali to čo nacvičujeme na tréningoch. Súper bol nepríjemný, ako sa hovorí kúsal, mal šance, ale v bránke nás viac krát podržal Čiky. V 11.min. rozhodca ukázal po ruke hostí v pokutovom území na značku penalty. Loptu si postavil kapitán Tomi G. ale jeho strela ktorá bola dobre mierená skončila na tyčke bránky, po ktorej sme ale Samkom nakoniec skórovali. Od tejto chvíle sme sa asi ukľudnili, začali postupne hrať to načo majú. V 1.polčase ešte pridali góly Maťo Matula a Robert ktorý ukážkovo obišiel pomedzi dvoch hráčova strelou vymietol pravý roh brány.

V 2.polčase to už bola asi zatiaľ naša najlepšia hra, pekne sme kombinovali, z čoho pramenili aj pekné góly. V tejto fáze zápasu už súper nemal nárok na zvrat. Obrana fungovala perfektne, s náznakmi brejkov hostí sme si poradili ešte pred naším gólmanom. V útoku sme predviedli konečne kombinácie na jeden dotyk z čoho pramenili 3 pekné góly, aby v poslednej sekunde zápasu ešte Denis prikrášlil skóre na konečných 7:0.

V dnešnej zostave nám naviac chýbali 2 hráči základu: Filip a Kiko. Dúfame že sa dajú čo najskôr do poriadku. Stále nám chýba aj as.trénera ktorého týmto zdravíme.

 

Zostava: Hazlinger, Smolka-  

Gutschnitz (kapitán),Kos,Kajánek,Kumpan,Caltík,Gajdúšek,Zabadal,Urbánek,Horváth,

,Koštuřík,Matula,Horinka.

 

 

LG

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.