Choď na obsah Choď na menu

MFK Skalica - FK Slovan Levice 7:1 (3:0)

29. 9. 2012

MFK Skalica - FK Slovan Levice  7:1 (3:0)  Horváth 3, Kajánek, Urbánek, Gutschnitz, Kumpan

Skalica -

Hazlinger - Urbánek, Koštuřik, Zafčík, Horváth, Kos, Gutschnitz, Kumpan, Kajánek, Lavu, Krakovský

Levice -

Bóna - Balya, Szalma, Šprlák, Dukát, Pištěk, Beňo, Bača, Flašík, Benčat, Hritz, Sakoš

strely na bránu-   1.pol                       2.pol

7:2                          8:2

strely mimo bránu-  1.pol                   2.pol

6:3                     5:4

rohy-                         1.pol                   2.pol

3:0                      1:1

Dnes nás čakal kvalitný súper, ktorý sa nachádzal v tabuľke nad nami. Vedeli sme, že to nebudeme mať ľahké.

Začiatok zápasu tomu aj nasvedčoval, súper sa do nás pustil ,mal viac z hry. Našich zatlačil do defenzívy, my sme podnikali rýchle útoky do otvorenej súperovej obrany. Aj za tohto pre nás nepríijemného vývoja zápasu sme si dokázali vytvoriť veľmi pekné šance a aj napriek územnému tlaku, nedovolili sme súperovi ohroziť našu bránu. Postupne sme sa rozbehali a od 14. minúty zápasu sme začali zápasu kraľovať aj herne aj výsledkovo.

V spomínanej 14.minúte unikol po pravom krídle Ferko, krásne naservíroval center Miškovi a Miško nezadržiteľne bez prírpavy a z voleja nádhernou bombou skóroval. Bola to málo vídaná strela po nádhernej akcii. Od tohto momentu sme udávali tempo hry.

V 19.minúte Tomáš pekne vysunul Denisa a Denis síce nadvakrát ,ale prekonal brankára hostí.

O 4 minúty Luky nádherne "českou" uličkou vysunul nášho dnešného kanoniera a Miško dal gól pomedzi brankára.

V druhom polčase naša exhibícia a kanonáda pokračovala. Chlapci pokračovali v nádhernom futbalovom predstavení plnom nádherných kombinácií, individuálnych akcií a prihrávok.

V 28.minúte sa stredom obrany súpera pretlačil Luky a Miško završil svoj dnešný gólostroj hetrikom.

V 33.minúte kopal Luky penaltu za faul a bezpečne premenil.

36.minúta bola šťastná pre Ferka, ktorý využil nádhernú kombináciu Lukyho so Samom, ktorý nádherne naservíroval Ferkovi a tomu nezostávalo nič iné, len pekne zakončiť do siete.

Posledný náš gól padol v 43.minúte, keď po šanci Marka Krakovského skóroval Tomášek a korunoval svoj famózny výkon.

O minútku sme dostali jediný gól po priamom kope súpera.

Chlapci si zaslúžia obrovskú pochvalu za výkon, prítomným divákom ukázali vynikajúci , exhibičný výkon plný gólov a radosti.