Choď na obsah Choď na menu

MFK Skalica - FK Slovan Duslo Šala 5:1 (2:1)

5. 9. 2015

Dnes sme pokračovali ligovú súťaž už 5.kolom. Doma sme privítali FK Slovan Duslo Šala.

Zápas sme začali veľmi dobre a už po 3 minútach mohlo byť mužstvo ukludnené ak by svoje 2 veľké šance David premenil. Potom sme mali stále viac z hry, ale stále sa potýkame s nepremieňaním šancí. Až v 18.min. zoči voči Denis premenil. Škoda že súper rýchlo vyrovnal, už o dve minúty sa okolo Toma prehnal dlháň a vyrovnal. Našťastie v 26.min. Kiko dal na 2:1 a do 2.polčasu sme išli s jednogólovým vedením.

V 2.polčase sme dali rýchlo 2 góly, a to Davidom v 4. a 5.min. a chalani sa trocha ukludnili. Potom ešte v 14.min. Filip zvýšil na 5:1. Chalani už asi s vedomím víťazstva nehrali tak ako by mali, nekombinovali tak dobre, odkopávali sme lopty z čoho súper na konci do nás búšil. V bránke však dnes stál aj dobre chytajúci Čiky, ktorý pár krát dobre zasiahol.

Zostava:

Zostava: Hazlinger- Gutschnitz(kapitán),Kos,Kajánek,Kumpan,Caltík,Blaha,Gajdúšek,Smolka,Zafčík,