Choď na obsah Choď na menu

MFK Skalica - FC Nitra 14:2 (7:1)

31. 5. 2013

MFK Skalica - FC Nitra  14:2 (7:1)  Luky 4, Ferko 3, Jakub, Tom po 2, Denis po, Zafi, Miško

Skalica: Horváth - Urbánek, Zafčík, Hazlinger, Kos, Gutschnitz, Kumpan, Kajánek, Krakovský

Nitra: Chvostek - Bahelka, Bartoň, Bečica, Halo, Hegedus, Žigmond, Kečkeš, Ternény, Herik, Igas

Priebeh zápasu:

Zápas sa začal našou veľkou nepremenou šancou (Zafi). Postupne sme sa rozstrieľali a už v 7.minúte bolo 3:0. Sem tam súper zahrozil po našom laxnom bránení. Ukázali sme obranné okienka, ktoré ale súper nevyužil. Hral sa priemerny zápas.

Do druhého polčasu sme vstúpili dosť voľne a takmer bez bránenia. Postupne sme sa dostali do kvalitného tempa a takmer celý druhý polčas sme hrali v exhibičnom tempe a pekne sme si zastrieľali či už do brány, do brankára alebo mimo brány. Bol to koncert premenených a aj nepremenených šancí.

Góly a akcie:

3.min. Zafi sám pred bránou len do brankára

5.min. 1:0 Jakub nahral Lukymu a ten z ľavého krídla trafil do brány

6.min. 2:0 akcia stredom ihriska cez Toma a Lukyho a naša desiatka urpatala loptu do siete

7.min. 3:0 Tom po prihrávke Lukyho

15.min. 4:0 peknú akciu potiahol Samo ,prihral Denisovi a Jakub zakončil

16.min. 4:1  chyba v obrane

21.min. 5:1 po prihrávke Lukyho bola trma-vrma pred bránou a Zafi sa zorientoval najlepšie

23.min. 6:1 Samo nacentroval a loptu jemne tečoval Luky

24.min. 7:1  Denis po prihrávke Jakuba

28.min. 7:2

31.min. 8:2 akcia Jakub-Miško-Luky a gól

32.min. 9:2 nádherná narážačka pred bránou Luky - Jakub

33.min. 10:2 Ferko kopol roh tak,že tečovaná lopta skončila v sieti hostí

39.min. 11:2  Ferko po prihrávke Toma

43.min. 12:2 Jakub pekne potiahol akciu, prihral Miškovi a ten dal gól

47.min. 13:2 krásny rýchly útok Luky-Tom so zakončením Ferka

48.min. 14:2 Denis rozohral roh presne na Toma a ten pekne zakončil

postava zápasu:

Pochvalu si zaslúžia všetci naši hráči. Ťažko vyzdvihnúť jedného, dnes ukázali pekné kombinácie snáď všetci hráči.

okamih zápasu:

Nedá sa vybrať jedna. Pekná potiahnutá akcia v 15.minúte po osi Samo-Denis-Jakub, 32.minúta a nádherná narážačka pred bránou súpera Denis-Jakub, rýchly útok v 47.minúte, kedy Ferko zakončil rýchly útok.