Choď na obsah Choď na menu
 


MFK Skalica - Dubnica 7:4 (3:1)

11. 4. 2016

 

MFK Skalica - Dubnica 7:4 (3:1) g. Caltík 2, Kos 2, Kajánek, Gajdúšek, Zabadal

 

V 21.kole sme hostili mužstvo Dubnice. Zápas sme začali naším tlakom z čoho pramenili naše šance a prvý gól už v 3.min. potom čo Dominik dorazil hlavičkový pokus Samka po Davidovom rohu. Tento gól hre asi viac uškodil pretože ďalších 10minút sa hral medzišestnástkový futbal s množstvom nepresností. V 18.min. po našej chybe súper vyrovnal. Od 20.min. sme začali hrať náš futbal kedy Luky parádne vysunul Denisa a jeho strelu pohodlne dorazil Ferko 2:1. V 27.min. podobne vysunul na ľavej strane Tomáš G. Samka a ten perfektne z uhla trafil pod brvno. 3:1.

 

Druhý polčas sme začali ako zo zlého sna, keď na druhý polčas išiel do brány Čiky a pustil "malú dom" . Dobre že za chvíľu Samko znova navýšil náš náskok na dva góly. 4:2.  Na 5:2 zvýšil po spolupráci s Ferkom Tomáš Z. a to ešte predtým Luky trafil tyčku, Samko strieľal do gólmana a Ferko nad bránu. Potom sme dostali znova gól kedy sa náš gólman musel červenať po priamom kope hostí. 5:3. Ďalšie dva góly sme pridali v 22 a 28.min Dominikom a Davidom ktorý si ten gól za svoju obrovskú snahu počas celého zápasu plne zaslúžil. Hostia hrali až do konca a v 29.min. ešte kozmeticky upravili na 7:4.

 

Dúfam že víťazstvo urobilo radosť aj pre nášho zraneného spoluhráča Kika Lašáka, ktorý celý zápas pozorne sledoval. Kiko prajeme skoré uzdravenie.

 

Zostava: Hazlinger,Žúrek - Gutschnitz "C", Kumpan, Kos, Caltík, Gajdúšek, Zabadal, Kajánek, Urbánek,Matula, Mikula.

LG