Choď na obsah Choď na menu
 


Lokomotíva Trnava - MFK Skalica 3:0 (0:0)

21. 3. 2016

 

Lokomotíva Trnava - MFK Skalica 3:0 (0:0)

 

V šlágri kola na seba narazili druhé a tretie mužstvo tabuľky ktoré delilo 5bodov. 

Celý zápas tomu nasvedčoval že hrali proti sebe popredné mužstvá. Do vyložených šancí sa nedostávalo ani jedno mužstvo, všetko boli také polo šance. My sme sa snažili o svoju kombinačnú hru, dobre sme sa pohybovali, súpera sme do ničoho vážneho nepustili. V druhom polčase to bolo to isté, až v 44.min. po zrážke nášho gólmana s útočníkom domácich odpískal rozhodca diskutabilnú penaltu. S tou si náš gólman poradil avšak loptu sme potom nedostali pod kontrolu a súper strelou zo strednej vzdialenosti parádne zavesil do pravého horného rohu. Potom sme si vypracovali viacero sľubných šancí aj my, hlavne Dominik zoči voči gólmanovi trafil jeho náruč, potom bol v šanci David, kde domácich znova podržal gólman. V 55.min. prišiel znova trest v podobe druhého gólu domácich, aby to ešte v 59.min. prikrášlili na 3:0. 

 

Po tomto zápase sme sa ocitli v tabuľke na 5.mieste, avšak tá je tak nahustená že každá strata či zisk bodov môže znamenať výrazný posun. Viac v sekcii Tabuľka MŽ.

 

Zostava: Žúrek, Hazlinger,- Gutschnitz "C", Kumpan, Koštuřík, Kos, Caltík, Gajdúšek, Zabadal,Horváth, Kajánek, Urbánek,Matula

 

LGsad

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.