Choď na obsah Choď na menu
 


KFC Komárno - MFK Skalica 0:4

2. 5. 2016

 

KFC Komárno - MFK Skalica 0:4 (0:2) g.David 3, Samko 

 

Takpovediac šesťbodový zápas, nakoľko domáci boli 3 body za nami v tabuľke. 

My sme pred zápasom figurovali na 6.mieste a domáci na 8.mieste. Bolo to po už odohraných sobotňajších kolách.

 

V prvom polčase sa od úvodu do nás domáci zahryzli. Mali tlak úvodné asi 3-4. minúty. Naša obrana to ustála výborne, domácich k vážnejšiemu ohrozeniu nášho gólmana Miňa nepustili. Len zopár propagačných strieľ z diaľky a mimo bránu.

Potom sme hru začali vyrovnávať, a až do 12.min. kedy si pekne narazil loptu na ľavej strane Tomáš G. s Lukym, Tomi potiahol až do útoku, stiahol na seba až troch hráčov domácich, čím zostal pred bránou voľný David a v správny moment dostal prihrávku, no a sám pred gólmanom nezaváhal. 1:0.

Druhý gól prišiel o šesť minút, znova David, ktorý sa dostal k lopte v strede poľa ju potiahol sám, aj keď zo zadu podkopnutý ustál to a zvýšil na polčasových 2:0.

V druhom polčase sme čakali zvýšenú snahu domácich, naši chalani ale hrali perfektne. Na druhý polčas nastúpil do brány Čiky a veru veľa práce nemal. Na gól sa čakalo 20.min. v druhom polčase a znovu ho dal David  3:0.

Bolo 10.min. do konca a my sme verili že už neprehráme. V tomto zápase nám išli vynikajúco kontri keď ešte v 55.min. na ľavej strane vysunul dopredu Tomáš G. Samka a ten vystrelil tak že gólmanovi lopta trocha zaplachtila a skončila v sieti 4:0.

A tak sme si po veľmi dobrom výkone odniesli od silného Komárna všetky body.

 

Zostava: Hazlinger,Žúrek - Gutschnitz "C", Kumpan, Kos, Caltík, Gajdúšek, Zabadal, Kajánek, Urbánek,Matula,Koštuřík.

 

 

LG 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.