FK Senica - MFK Skalica  3:3 (2:1)  Tom, Denis, Miša

strely na bránu:  4:4

strely vedľa:  2:2

rohy:   2:1

góly:

1.min (31 sek.) - 1:0  chyba v našej obrane, zlé odkopy našich 3 hráčov, nedokázali sme loptu odvrátiť do bezpečia

6. min. 1:1 - Luky Kumpan kopal priamy kop a Tom Gutschnitz dorazil loptu do siete.

15. min  2:1 - rýchly útok domácich

27. min.  2:2   Luky Kumpan poslal dlhú prihrávku dopredu a Denis v páde prestrelil brankára

33. min.  2:3    Miško Horváth dorazil Ferkovu prihrávku pred bránu, veľmi pekná akcia

35. min.  3:3

zostava našich-

Horváth (Hazlinger) - Koštuřik, Kumpan, Kos, Urbánek, Gutschnitz, Kajánek, Nemec, Zafčík, Hazlinger (Horváth).

Veľmi kvalitný a dramatický zápas, obe mužstvá siahli na dno svojich síl. V prvom polčase sme mali územnú prevahu, strieľali sme na bránu súpera, mali sme veľké šance, dokázali sme hrať pred súperovou bránou. Domáci hrozili a aj zahrozili rýchlymi protiútokmi.

V druhom polčase už našich dochádzal dych a domáci zápas vyrovanli a ku koncu sme sa museli brániť.