Choď na obsah Choď na menu
 


FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Skalica 0:3 (0:1)

12. 11. 2015

 

FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Skalica 0:3 (0:1) g.Dominik, Denis, Tomáš G.(P)

 

Včera 11.11. 2015 sme odohrali predohrávané posledné ligové kolo na štadióne v Šamoríne. Na zápas sme cestovali bez nášho hlavného kouča, a tak sme mali ťažšiu úlohu. Pred zápasom sme si povedali pár vecí, ako budeme hrať a čo chceme dosiahnuť.

Nastúpili sme v plnom očakávaní. Súper hral od začiatku dobre, kombinoval, behal, napádal , možno hral viac s loptou ale nič vážne nevymyslel. Postupom času, pár minút sme hru vyrovnali a osmelili sa aj viac dopredu pekne sme kombinovali, vyrovnaný stav vydržal takto až do 23.min. kedy utiekol Dominik a tiesnený obrancom z ľavej strany ponad gólmana dal gól, čím nás poslal do vedenia. Potom mal aj súper vyložené šance, ale dvomi bravúrnymi zákrokmi nás podržal Čiky. Mali ešte zopár striel na bránu aj mimo ale zo všetkým sme si poradili a tak polčas skončil v náš prospech.

Cez prestávku sme ešte chalanov vyburcovali k lepšiemu výkonu, pričom nehrali zle, hrali sme dobre.

V 2 polčase bolo od úvodu vidieť snahu súpera o vyrovnanie. V 36.min. zbytočne Dominik na poste stopéra naletel na útočníka a vybehol proti nemu, ten si ho obhodil a keby ho Dominik nestiahol za dres išiel by už sám na nášho gólmana. Za tento faul videl Domino žltú kartu. Z následného priameho kopu domáci nič vážne nevymysleli. Po prestriedaní išiel Domino dopredu na svoj post a v 39.min. jeho prudkú strelu gólman len vyrazil a všadebol Denis loptu dorazil a zvýšil náš náskok na 2:0, čím nás upokojil. V 51.min. bol v pokutovom území faul na nášho prenikajúceho hráča (neviem už na ktorého),za čo dostal žltú kartu a po dlhšom dohadovaní sa asi 4 hráčov si loptu na bod jedenástky postavil kapitán Tomáš G. a svoj pokus premenil tentokrát s obrovským prehladom do ľavého horného vinkla. Potom ešte súper v 58.min. dostal za faul na Miška v strede poľa ďalšiu žltú ale do konca zápasu sa už nič podstatné neudialo. Ešte chcem uviesť že u súpera figurovalo asi 10-12 hráčov ročníka 2003 a len štyria ročníka 2004, pričom u nás je to opačne.( 4-2003 a 9 - 2004). yes

Po skončení jesennej časti ligy už nemôžme skončiť lepšie ako piaty a horšie ako šiesty. Pričom počas tejto časti sme mali aj viacero absencií, po horšom úvode si myslím že je to výborné umiestnenie. 

Zostava:

Hazlinger-  

Gutschnitz (kapitán),Kos,Kajánek,Kumpan,Caltík,Gajdúšek,Urbánek,Horváth,

,Matula,Zimka,Zabadal,Koštuřík.

 

Pri najbližšom ligovom zápase sa stretneme presne 5.3.2016. v Trenčíne.

 

 

LG smiley

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.