Choď na obsah Choď na menu

FC Slovan Hlohovec - MFK Skalica 1:11 (0:8)

14. 4. 2013

FC Slovan Hlohovec - MFK Skalica  1:11 (0:8)  Luky 4, Denis 3, Ferko 2, Tomi, Kuba

Hlohovec: Kollár - Kubiš, Vachan,Sýkora, Kysucký, Daniš, Peťovský, Bakoš, Ondrejička

Skalica: Horváth - Urbánek, Koštuřík, Zafčík, Hazlinger, Kos, Gutschnitz, Kumpan, Kajánek, Mikuš

Na zápas sme nastúpili po miernom daždi na mokrý a trochu blatistý trávnik,na čo naši chlapci nie sú zvyklí. Ale vyrovnali sa s tým výborne. Hneď v 2.minúte sa sám na brankára rútil Luky, ale brankára ešte neprekonal. Postupne sme sa rozstrieľali. Do druhého polčasu sme nastúpili so zmenami, nejaké šance sme pozahadzovali, takže sa náš gólostroj trochu zastavil. Celkovo sme v zápase podali dobrý a snaživý výkon.

Góly:

5.min.  0:1  Luky

8.min.  0:2  Ferko     Luky

12.min. 0:3  Denis     Luky

15.min.  0:4  Tomi     Zafi

16.min.  0:5  Denis   Luky

23.min.  0:6  Ferko  Samo, Denis

25.min.  0:7  Luky z priameho kopu

25.min.  0:8  Kuba  Luky

26.min.  0:9  Luky

37.min.  0:10  Luky    Miško

39.min.  1:10   po rohu a závare pred našou bránou

50.min.  1:11   Denis    Luky, Robo

1.pol.            2.pol.

strely na bránu                               1:12                   2:9

strely vedľa                                    1:5                      0:4

rohy                                                 1:2                      1:4

Postava zápasu: Luky Kumpan  - 4 góly a 5 prihrávok , bez komentára !

Okamih zápasu: vyberalo sa ťažko, gólov padlo veľa,ale nakoniec padla voľba na nególový okamih zo 44.minúty zápasu. Samko ukázal pekný futbalový moment, kedy Lukymu prihral popod nohu (zadovkou), Luky posunul do šance Miškovi a ten strelil vedľa. Pekný moment, až na to, že nebol gólový.