Choď na obsah Choď na menu
 


Duslo Šala - MFK Skalica 1:2 (0:1)

3. 4. 2016

 

Duslo Šala - MFK Skalica 1:2 (0:1) g.Kiko, Luky

 

Zápas medzi domácimi (3.tím tabuľky) a našimi chlapcami (6.) sa začal obojstranne dobre. Domáci mali v prvom polčase viacero nepresných pokusov, naši chalani sa im po zmenách v zostave oproti minulým zápasom snažili vyrovnať. Ako prvý sme udreli my a to hneď z prvej strely na bránu už v druhej minúte zásluhou Kika. Potom sa hral futbal do konca polčasu veľmi vyrovnaný z našej strany oproti min. zápasom viacej bojovný agresívnejší. Súper sa snažil o častú strelbu, ale nebolo to až také vážne až na jedno nastrelené brvno.

Druhý polčas chcel začať súper rýchlo od začiatku chcel vyrovnať, ale naši chlapci domácich trocha uzemnili pekným gólom Lukyho keď sa pekne preštrikoval pred bránou a zvýšil na 2:0 v 39.min. Potom sa súperovi v 47.min. podarilo znížiť. Od tohto momentu sa snažili vyrovnať, tlačili sa pred našu bránu, no my sme hrozili tiež smerom dopredu. Aktívny bol hlavne David, ktorý svojou snahou nastrelil aj brvno, potom z brejku netrafil svojou slabšou nohou loptu pred prázdnou bránou Samko a tak sme tŕpli do konca zápasu. Dominik a Tomáš spoločne s Robom to už ale vzadu udržali, a podržal aj Čiky v bráne.

 

Štatistika zápasu z nášho pohľadu:

1.polčas:

Strely na bránu 1:4

Strely mimo: 2:4

Rohy: 2:2

Góly 1:0

 

2.polčas

Strely na bránu 4:3

Strely mimo 5:4

Rohy 3:1

Góly 1:1

 

Góly + asistencie

1.Kiko  - Tomáš Z.

2.Luky - Tomáš G.

 

Zostava:

Zostava: Zostava: Hazlinger,Smolka - Gutschnitz "C", Kumpan, Koštuřík, Kos, Caltík, Gajdúšek, Zabadal, Kajánek, Urbánek,Matula, Mikula,Lašák.

LG

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.