Choď na obsah Choď na menu
 


AS Trenčín - MFK Skalica 2:3 (1:3)

4. 3. 2016

 

AS Trenčín - MFK Skalica 2:3 (1:3) g. Caltík 2, Zabadal

 

V štvrtok na žiadosť domácich sme si predohrávali prvé jarné kolo.

Hneď išlo o možno šláger kola, nakoľko proti sebe nastúpili štvrté a piate mužstvo po jesennej časti. Boli sme si vedomí, že sme počas jesene a zimy urobili veľký pokrok oproti prvému domácemu zápasu, ktorý sme prehrali vysoko a jasne 2:7.

Preto sme išli so snahou odplatiť domácim prehru.

 

1.polčas:

 

Domáci sa od úvodu do nás pustili, rýchlo napádali, rýchlo kombinovali, čo nám zo začiatku robilo problém. Prvé veľké šance sme mali ale my. V 3.min. išiel síce tiesnený ale sám na gólmana Dominik, avšak trafil len gólmana. V 4.min. išiel sám Kiko, ale ani on nepochodil, ale získali sme aspoň rohový kop. Z neho sme  vyťažili úvodný gól keď sa nemýlil Tomáš Zabadal. Našu dobrú 5. minútovku  mohol skrášliť po ďalšom rohu hlavou Dominik, trafil ale náruč gólmana domácich. Potom sa dlho hralo v strede poľa, alebo na našej polovici. Trenčín nás miestami tlačil, jeho pokusy však neboli presné až do 19.min. kedy sa im podarilo vyrovnať. 1:1.  V 25.min. mal Kiko gólovku, aby z následného výkopu zachytil loptu Tom G. a Maťo Matula ju posunul na Dominika a ten pohotovou strelou dal náš druhý gól.  V poslednej minúte sme znova zachytili výkop gólmana domácich a Dominik znova presnou strelou k tyčke zvýšil na polčasových 3:1 v náš prospech.

 

2.polčas

 

Trenčín nabudený do druhého polčasu chcel niečo urobiť z výsledkom. My sme ale druhý polčas odohrali veľmi dobre zozadu, boli sme nebezpečný aj smerom dopredu. Náš pohyb oproti prvému polčasu bol lepší. Azda najväčšia šanca Trenčína bola až v 15.min. ktorá len tesne minula bránu. V 19.min. po faule na nášho hráča zahrával Dominik priamy kop, ktorý zahral prudko po zemi, gólman domácich ale loptu vyrazil. V nasledujúcej minúte sme mali obrovskú šancu Samkom ale jeho volej z prvej skončil vysoko nad bránou. V druhom polčase sme už striedali taktickejšie, a niektorý chlapci odohrali celý zápas a niektorý celý druhý polčas. Na konci zápasu nás súper trocha zatlačil, mal ďalšiu gólovku ktorá "lízala" tyč našej brány, ale naša obrana dnes fungovala veľmi dobre, na čele s Miňom a potom aj Čikym v bráne. Nakoniec sa, ale už v čase 30min. a 30s. podarilo domácim znížiť na 2:3, čo však už nič nezmenilo na našom dôležitom víťazstve.

 

Zostava: Žúrek,Hazlinger - Gutschnitz "C" , Koštuřík, Kos, Kumpan, Lašák, Zabadal, Caltík, Kajánek, Zimka, Horváth, Matula.

 

Realizačný team:

Tréner: Ján Nemec

Asistent: Milan Kumpan

Vedúci: Ladislav Gutschnitz

 

LG yes

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.