Choď na obsah Choď na menu
 


Rozlosovanie Fragária Cup 2013

28. 6. 2013

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

čas



Utorok 2. júla ( Tuesday 2nd July )




1 15:30 1.FC Tatran Prešov (SK) - DUSSH "Junak" Drogobych (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
2 16:00 MFK Skalica (SK) - FM Fortuna Kaunas (LT) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
3 16:30 BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) - FK Atlet Kiev B (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
4 17:00 CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) - FC Karpaty Lviv I. (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
5 17:30 FM Fortuna Kaunas (LT) - 1.FC Tatran Prešov (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6 18:00 FK Atlet Kiev B (UA) - MFK Skalica (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
7 18:30 FC Karpaty Lviv I. (UA) - BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
8 19:00 DUSSH "Junak" Drogobych (UA) - CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Streda 3. júla ( Wednesday 3rd July )




9 8:00 MFK Skalica (SK) - FC Karpaty Lviv I. (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
10 8:30 1.FC Tatran Prešov (SK) - FK Atlet Kiev B (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
11 9:00 BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) - CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
12 9:30 FM Fortuna Kaunas (LT) - DUSSH "Junak" Drogobych (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
13 11:00 FC Karpaty Lviv I. (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
14 11:30 CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) - MFK Skalica (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
15 12:00 DUSSH "Junak" Drogobych (UA) - BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
16 12:30 FK Atlet Kiev B (UA) - FM Fortuna Kaunas (LT) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Štvrtok 4. júla ( Thursday 4th July )




17 13:30 1.FC Tatran Prešov (SK) - CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
18 14:00 MFK Skalica (SK) - BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
19 14:30 FM Fortuna Kaunas (LT) - FC Karpaty Lviv I. (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
20 15:00 FK Atlet Kiev B (UA) - DUSSH "Junak" Drogobych (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
21 15:30 BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
22 16:00 FM Fortuna Kaunas (LT) - CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
23 16:30 DUSSH "Junak" Drogobych (UA) - MFK Skalica (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
24 17:00 FK Atlet Kiev B (UA) - FC Karpaty Lviv I. (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
Piatok 5. júla ( Friday 5th July )  



25 8:00 BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) - FM Fortuna Kaunas (LT) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
26 8:30 1.FC Tatran Prešov (SK) - MFK Skalica (SK) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
27 10:00 CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) - FK Atlet Kiev B (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
28 10:30 FC Karpaty Lviv I. (UA) - DUSSH "Junak" Drogobych (UA) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
   



Osemfinále ( Eight - final )  



1 17:00 A3 - E1 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2 17:30 B3 - D1 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3 17:30 C3 - B1 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4 17:30 D3 - C1 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
5 17:30 E3 - A2 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
6 18:00 A1 - naj. z 4. miest ( the best from 4th places) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7 18:00 B2 - E2 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal D
8 18:00 C2 - D2 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

       
Sobota 6. júla ( Saturday 6th July )        

       
Štvrťfinále ( Quarter - final )  



9 8:00 víťaz ( winner ) 1 - víťaz ( winner ) 8 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
10 8:30 víťaz ( winner ) 2 - víťaz ( winner ) 7 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
11 9:00 víťaz ( winner ) 3 - víťaz ( winner ) 6 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
12 9:30 víťaz ( winner ) 4 - víťaz ( winner ) 5 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

       
Semifinále ( Semi - final )        
13 10:30 víťaz ( winner ) 9 - víťaz ( winner ) 10 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
14 11:00 víťaz ( winner ) 12 - víťaz ( winner ) 11 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
o 3. miesto ( for 3rd place )  



15 12:30 porazení ( defeated ) 13 - porazení ( defeated ) 14 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E
finále ( final )  



16 13:00 víťaz ( winner ) 13 - víťaz ( winner ) 14 ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal E

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.